Operator - maszyny sortującej AWETA

Halls B.V. | Maasdijk
Maasdijk
Fulltime
40 uur
Mbo
07-09-2021
Techniek

Functie

Czy chcesz na co dzień zajmować się jednym z najszybciej rozwijającym się produktem w branży AGF. Lubisz pracować w międzynarodowym zespole, jesteś energiczny i masz zmysł techniczny? Jeśli tak to ta oferta jest dla Ciebie.

Nasza firma
Hall’s jest międzynarodową firmą, która stale się rozwija. Ten oddział firmy jest jednym z siedmiu, które zajmują się importem i eksportem własnych owoców z RPA oraz przechowywaniem, dojrzewaniem i pakowaniem subtropikalnych produktów najwyższej jakości. Nasz oddział specjalizuje się w awokado.
Poza tym zaopatrujemy na szeroką skale klientów, począwszy od supermarketów po restauracje.
Północno-Europejski oddział firmy poszukuje entuzjastycznej osoby, na stanowisko operatora maszyny, która razem z nami chce zbudować świetnie funkcjonujący dział operacyjny w miejscowości Maasdijk.

Opis funkcji
Głównym zadaniem jest obsługa maszyny sortującej AWETA. Jako operator maszyny będziesz odpowiedzialny za efektywny i płynny przebieg procesu produkcji. Jesteś odpowiedzialny za 10-12 osobowy zespół pracowników linii produkcyjnej oraz za jakość posortowanego awokado według specyfikacji ustalonej przez Hall’s. Kolejnym z obowiązków będzie odpowiednia rejestracja i sporządzanie raportów z przebiegu procesu sortowania, poprzez system skanowania. Raporty będziesz składał swojemu bezpośredniemu przełożonemu, który będzie Cię wspierał.

  • Obowiązki operatora maszyny:
  • Obsługa maszyny sortującej
  • Prowadzenie administracji produkcyjnej
  • Zgłaszania wszelkich niezgodności z normą
  • Komunikacja ze współpracownikami aby każdy wiedział co dzieje się w dziale produkcji
  • Codzienne narady z przełożonym dotyczące planu pracy
  • Sprawdzanie jakości pakowanego produktu i planu pracy
  • Usuwanie ewentualnych awarii maszyny
  • Nadzór i koordynacja bezpieczeństwa pracy

Wij
vragen

  • Wykształcenie średnie bądź mentalność osoby na poziomie wykształcenia średniego
  • Doświadczenie z maszyną sortującą mile widziane ale nie wymagane
  • Dobra kondycja fizyczna gdyż cały dzień będziesz w ruchu
  • Osoby dokładnej, kreatywnej i elastycznej.
  • Entuzjastycznego, energicznego podejścia oraz chęci nauki
  • Zaangażowania w pracy i dążenia do stałego polepszania procesu produkcji
  • Wymagana znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego. Język polski jest dodatkowym atutem.
  • Własny środek transportu

Wij
bieden

  • Wynagrodzenie zgodne z CAO- AGF
  • 40 godzinny tydzień pracy
  • Praca nie jest monotonna
  • Praca w rozwijającej się organizacji
  • Otwarta i przyjazna atmosfera w zespole
  • 26 dni wakacyjnych w roku
  • 8% wakacyjnego w roku
  • Nadgodziny płatne 135%.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Płatne składki emerytalne

Interesse

Wyślij swoje CV razem z listem motywacyjnym do Robin Welsh po holendersku lub angielsku pod: recruitment@hlhall.co.uk.